Polski
(32) 494 13 19
533 421 953
ewerro@ewerro.pl
/spolkaewerro
Nasze gadżety

Gadżety edukacyjno-promocyjne

Mamy doświadczenie w opracowaniu ciekawych materiałów edukacyjno-promocyjnych. Każdego roku przygotowujemy kalendarze dla firm, instytucji (np. Policji) i samorządów lokalnych, gry edukacyjne dla dzieci, książeczki dotyczące historii lokalnej itp.

Tworzymy także produkty na indywidualne zamówienie - skontaktuj się z nami!

Tworzymy produkty promocyjne i reklamowe, które są oryginalne, wysokiej jakości, a przede wszystkim trwałe – wszystkie są przeznaczone do użytku przez długi czas (m.in. ciekawe kalendarze, książeczki i gry dla dzieci). Ich ciekawa i nieszablonowa formuła sprawia, że zapadają w pamięć odbiorców, a edukacyjny wymiar produktów pozwala budować wizerunek firmy jako odpowiedzialnej i zaangażowanej społecznie. Oto nasze wybrane produkty:

Kolorowanka "Inspiracje na wakacje"

Wyjątkowa kolorowanka prezentująca obiekty i atrakcje dla dzieci, idealny materiał promocyjny dla muzeów, parków rozrywki, galerii, parków miniatur i innych obiektów zapewniających rozrywkę dla najmłodszych.

Zaprezentuj swoje atrakcje w kolorowance i dotrzyj do 15 tys. rodzin! Kliknij i poznaj szczegóły oferty.  

Kalendarz "Twoja ulubiona opowieść biblijna"

Zawiera prace plastyczne nagrodzone w ramach  IV edycji ogólnopolskiego konkursu "Twoja ulubiona opowieść biblijna". Idealnie sprawdza się jako cegiełka, z której dochód można przeznaczać na cele charytatywne. Honorowy patronat nad konkursem objęli Klasztor Ojców Paulinów na Jasnej Górze, Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej – Królowej Polski oraz biskup Antoni Długosz z archidiecezji częstochowskiej.

5 zł brutto / szt.

„Kalendarz - kolorowanka z Psem Sznupkiem”

Kalendarz edukacyjny zawierający rysunkowe porady dla dzieci w sprawie bezpieczeństwa i rozsądnych zachowań. Bohaterem kalendarza jest Pies Sznupek – oficjalna maskotka śląskiej Policji. Przygotowany dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Jedyny taki produkt w Polsce!

4 zł brutto / szt.

„Bebok – śląski Piotruś”

Gra w karty, śląska wersja słynnego „Piotrusia”. Zawiera karty z atrakcyjnymi rysunkami oraz gwarowymi nazwami, propagując lokalne dziedzictwo kulturowe. Przygotowana we współpracy z Regionalnym Instytutem Kultury w Katowicach. 

6 zł brutto / zestw (25 kart)

"Zdrówko na bis"

Kolorowanka powstała w ramach akcji „Zdrowy początek roku szkolnego” promującej zdrowy styl życia i bezpieczeństwo wśród dzieci i młodzieży. „Zdrówko na bis” za pomocą atrakcyjnych rysunków i wierszyków zwraca uwagę maluchów na właściwe zachowania: zdrowe odżywianie, przestrzeganie zasad higieny, dbałość o kondycję fizyczną.

1 zł brutto / szt. Możliwość przygotowania kolorowanki dedykowanej - zapytaj o szczegóły

Kolorowanki "Bezpieczne wakacje" i "Bezpieczne ferie"

Kolorowanki „Bezpieczne wakacje” i „Bezpieczne ferie” to edukacyjne publikacje przygotowano we współpracy z czołowymi instytucjami zajmującymi się bezpieczeństwem: Centralną Szkołą Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, Grupami Jurajską, Krynicką i Podhalańską GOPR, Śląskim WOPR oraz Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach.

1,60 zł brutto / szt. Możliwość przygotowania kolorowanki dedykowanej - zapytaj o szczegóły

"Jerzy Dudek: Zdrowa rodzina, szczęśliwe życie"

„Jerzy Dudek: Zdrowa rodzina – szczęśliwe życie” to kolorowanka, którą słynny bramkarz reprezentacji Polski Jerzy Dudek firmuje swoim nazwiskiem. Jest ona poświęcona zdrowemu trybowi życia, aktywności fizycznej, właściwemu odżywianiu i zdrowym nawykom. W książeczce Jerzy Dudek zachęca do dbania o zdrowie w prosty sposób. Całość ma atrakcyjny charakter – ciekawe rysunki, zabawne rymowanki oraz dwie strony naklejek. Publikacja została przygotowana pod nadzorem pedagoga

4 zł brutto / szt.

Gra memory "Kolorowo, zdrowo i wesoło"

Gra memory promująca zdrowy styl życia, aktywność fizyczną i dbanie o higienę. Kolorowe i zabawne ilustracje zachęcają do nauki poprzez zabawę. Karty wykonane są z grubej tekturki z polakierowaną powierzchnią co zapewnia trwałość na długie lata. 

Produkt na indywidualne zamówienie - zapytaj o cenę

„Jurajskie Memory”

Regionalna wersja znanej gry pamięciowej. Za pomocą atrakcyjnych obrazków promuje wśród dzieci i rodziców atrakcje turystyczne Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Przygotowana we współpracy ze Związkiem Gmin Jurajskich. 

Produkt na indywidualne zamówienie - zapytaj o cenę

"Wędrówki jurajskim szlakiem"

Wyjątkowa kolorowanka z zagadkami przygotowana m.in. dla Związku Gmin Jurajskich. Prezentuje najciekawsze zabytki i atrakcje turystyczne Jury Krakowsko-Częstochowskiej w interesującej i lubianej przez dzieci formie zeszytu z zadaniami do kolorowania. 

Produkt na indywidualne zamówienie - zapytaj o cenę

"Zawiercie wczoraj i dziś"

Kolorowanka powstała w ramach akcji "Gmina jak malowana" w związku z obchodami 100-lecia istnienia miasta Zawiercie. Znajdują się w niej ciekawe ilustracje przedstawiające zarówno zabytkowe jak i współczesne obiekty warte odwiedzenia. Obrazkom towarzyszą interesujące opisy przygotowane pod nadzorem pedagoga.

Produkt na indywidualne zamówienie - zapytaj o cenę

"Malownicza Beskidzka 5"

Kolorowanka powstała we współpracy z gminami tworzącymi grupę Beskidzka 5 - Brenna, Istebna, Szczyrk, Wisła i Ustroń. Znalazły się w niej ilustracje przedstawiające najciekawsze atrakcje Beskidu Śląskiego.

Produkt na indywidualne zamówienie - zapytaj o cenę

"Podróże Oleńki po gminie Aleksandrów Kujawski"

"Podróże Oleńki po gminie Aleksandrów Kujawski" to kolorowanka, która powstała w ramach akcji "Gmina jak malowana". Najmłodsi dowiadują się z niej ciekawych informacji na temat historii, kultury oraz tradycji otaczającego je regionu. 

Produkt na indywidualne zamówienie - zapytaj o cenę

"Miś Ślężysław i podróże po ślężańskiej krainie"

Kolorowanka edukacyjna opracowana w ramach akcji "Gmina jak malowana", powstała we współpracy z gminami Mietków, Sobótka, Dzierżoniów, Niemcza, Jordanów Śląski, Marcinowice i Łagiewniki. 

Produkt na indywidualne zamówienie - zapytaj o cenę

"Niezwykłe podróże z Wiślaczkiem"

Jedna z kolorowanek wydanych w ramach ogólnopolskiej akcji społecznej "Gmina jak malowana". Książeczka za pomocą ilustracji do pokolorowania i ciekawych opisów prezentuje najciekawsze zabytki i atrakcje turystyczne miasta Wisła. 

Produkt na indywidualne zamówienie - zapytaj o cenę

Partnerzy